Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bergnäsets AIK

Följ

Bergnäsets AIK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Kontaktinformation

Namn Bergnäsets AIK
Adress Blockvägen 7
Postadress 97252 Luleå
Telefon 0920-17850
E-post kansliet@baik.nu
Orgnr 897000-5248
Swish 1232523108
Kontonr Bankgiro 463-9357
Öppettider Öppettider Måndag-torsdag kl 08:00-16:00 Fredag kl 08:00-15:00

Kontaktpersoner

Klubben

  • Jens Lundqvist

    Ordförande

Kontaktpersoner

Lag/grupp

  • Kent Radkvist Damfotboll

    Tränare
  • Erik Torstensson A-lag Herrar

    Tränare
  • Therese Rydström A-lag Herrar Innebandy

    Lagledare
  • Carl Lundbäck C-lag Herrar

    Tränare
  • Carola Karlsson Utvecklingslaget Herr div 5

    Tränare
    /
  • Petra Eriksson Mörtsjö Skidkul för vuxna tjejer

  • Jens Lundqvist Motion Innebandy Mix

    Webmaster
  • Jens Lundqvist Motion ishockey

    Tränare
  • Robert Lindblom Utvecklingslag Innebandy

    Webmaster
  • Jens Lundqvist Motionsfotboll Herr Brooklyn Stars

    Administrationsansv.
  • Kalle Jonzon Motionsbandy

    Tränare
  • Elina Paasovaara Innebandy Fitness Dam

    Utespelare
  • Kalle Jonzon Bandyskolan

    Webmaster
  • Thomas Taavo F-07/08 (BAIK/Alviks IK)

    Tränare
  • Mikael Johansson P-08

    Tränare
  • Anna Hellman Borén F-09

    Lagledare
  • Ulrika Lindström Komb.lag AIK-BAIK 2007-10

    Lagledare
  • Martin Holmberg Älgen 16år-

    Webmaster
  • Veronica Zackrisson F-10

    Förälder
  • Andreas Lundström P-11/12 Innebandy

    Tränare
  • Markus Wilhelmsson P-10

    Ass. Tränare
  • Kristina Karlsson P-11

    Lagledare
  • Fredrik Landström F-12

    Tränare
  • Simon Jakobsson P-12

    Tränare
  • Johan Lindgren F-13

    Tränare
  • Daniel Wandel P-13

    Lagledare
  • Jonathan Bäckström P-13 Innebandy

    Tränare
  • Jim Jakobsson F-13-15 Innebandy

    Tränare
  • Karin Wallin F-14

    Tränare
  • Daniel Ahlbäck P14/15 Innebandy

    Tränare
  • Johan Zanders F-15

    Tränare
  • Daniel Hällgren P-15

    Lagledare
  • Robert Nordström F 2016

    Tränare
  • Jennie Söderstedt Tedelid F-16/17 Innebandy

    Tränare
  • Kalle Jonzon Bandy

    Tränare
  • Fred Edström P 2016

    Tränare
  • Tobias Sjöström P-16 Innebandy

    Webmaster
  • Jenny Ahlman P 2017

    Lagledare
  • Jens Lundqvist P-17 Innebandy

    Webmaster
  • Kalle Jonzon Skridskoskolan

    Tränare
  • Björn Hansson P 2018

    Tränare
  • Jenny Ahlman Rörelseskoj

    Administrationsansv.
  • Agneta Bergelin BAIK Orientering

    Tränare
  • Martin Holmberg Björnen 14år och äldre

    Tränare
  • Ann-Marie Lagnebäck Eftis

    Pedagog
  • Maria Holmberg Igelkotten 8-9år

    Tränare
  • Linnea Roslund Kotten 6-7år

    Tränare
  • Per Ögren Motion Orientering

    Tränare
  • Niklas Granljung Räven 12-13år

    Tränare
  • Åsa Carlström Skidor

    Tränare
  • Hardy Brännström Fotbollsektionen

    Ordförande
  • Jens Lundqvist Innebandysektionen

  • Martin Holmberg Sektion Orientering

    Ledamot
  • Sven Forsberg Skidsektionen

    Ledamot
  • Åsa Carlström Skidåkning för vardagslediga

    Tränare